Textílie na prenájom pre garantovanú hygienickú bielizeň

Profesionálne dezinfikujúce pracie procesy pre Vaše bezpečie

Dôležitou požiadavkou  hostí v hoteloch a v gastronómii je hygienicky nezávadná bielizeň. Profesionálny textílný manažment chráni pred možným prenosom prostredníctvom textílií. SALESIANER spracováva prenájmové textílie podľa zaevidovaných dezinfekčných pracích procesov. Realizujú sa  chemo-termickou dezinfekciou pri 60° C. Procesy pravidelne kontrolujú nezávislé univerzitné a hygienické inštitúty, kontroly dokladujú znaleckými posudkami a dávajú hosťom istotu hygienicky nezávadných textílií..

 

Vysokohodnotné ochranné obliečky pre top- posteľnú hygienu

 

Špeciálne textílie
Špeciálne návliečky bodujú v hygienických testoch, chránia Vaše matrace a vankúše a Vašim hosťom ponúkajú hygienickú istotu.

Tak ako pre všetky textílie, ktoré SALESIANER dodáva, aj pre obliečky platí garancia hygieny prostredníctvom nezávisle kontrolovaných, registrovaných, dezinfekčných pracích procesov.

Dozvedieť sa viac
Chrániče matracov
Vyšší komfort počas spánku a istota pre Vašich hostí. Chrániče matracov sú priedušné a vytvárajú spoľahlivú bariéru proti tekutinám, roztočom a mikróbom.

Navliekanie napínacej plachty ide od ruky, plachta sa položí priamo na chránič matraca.

Dozvedieť sa viac
Chrániče na vankúše
Chránené musia byť aj vankúše a podhlavníky. Chrániče na vankúše zo špeciálnych textílií, ktoré neprepúšťajú roztoče, ani mikróby odporúča každý dobrý housekeeping – manažment.

Chránič jednoducho navlečte na vankúš, ktorý tak bude bezpečne chránený.

Dozvedieť sa viac