Sorry, item "offcanvas-col1" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col2" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col3" does not exist.

Sorry, item "offcanvas-col4" does not exist.

SK

Využívajte látkové uteráky a chráňte
životné prostredie a zamestnancov

Dávkovače látkových uterákov Bluecare od SALESIANER sú excelentnou vizitkou pre Vaše podnikanie a okrem hygieny predstavujú aj trvalú udržateľnosť. Látkový uterák precízne vstrebá vlhkosť, zvyšky mydla a zvyškové mikróby, šetriac Vašu pokožku. Čistá a použitá časť rolky látkového uteráka je pritom vždy hygienicky a priestorovo oddelená. Keď sa 40 metrov látky minie, uterákovú rolku vyzdvihneme a v rámci textilného servisu ju dezinfikujeme osvedčenou chemicko-termickou metódou.

Výhody pre Vás

  • hlboko účinné hygienické čistenie vďaka textilnému manažmentu
  • profesionálne spracovanie podľa prísnych hygienických predpisov a predpisov na ochranu životného prostredia
  • spoľahlivé vyzdvihnutie a dodanie roliek s látkovými uterákmi
  • dlhá životnosť látkovej uterákovej rolky vplýva veľmi pozitívne na životné prostredie; po dosiahnutí svojho životného cyklu sa rolka využíva ako čistiace utierky v dielňach.
  • Jednoznačné oddelenie: biela rolka je určená pre komfortnú oblasť alebo do kancelárskych priestorov, modrá rolka pre výrobnú oblasť a dielne

 

Látkové uteráky sú pre životné prostredie lepšie ako papierové utierky

Štúdia, ktorú sa dali vypracovať WIRTEX (Wirtschaftsverband Textil Service e. V.) a ETSA (European Textile Services Association) pod názvom ,, Sušte si ruky nezaťažujúc životné prostredie. Štúdia k trvalej udržateľnosti látok a papiera“ potvrdzuje výhody systému látkových uterákov oproti papierovým utierkam.

Látkové uterákové rolky spôsobujú až do 95 % menej odpadu, spotrebúvajú až do 48 % menej energií a majú až do 29 % nišží potenciál skleníkového efektu ako papier z nového vlákna. Aj štúdia ,,Hygienické sušenie rúk. Porovnávacia štúdia k štyrom systémom: bavlnený uterák, papierové utierky, teplovzdušný sušič, sušič s prúdiacim vzduchom“ dokazuje najlepšie výsledky pri sušení rúk látkovými uterákovými rolkami. Premium Dry ponúka hospodárske riešenie s trvalou udržateľnosťou.

You are using an outdated browser. The website may not be displayed correctly. Close